ÜRETİMİN OLDUĞU HERYERDE VARIZ

Burcmpc olarak mühendislik plastikleri ve yüksek performanslı plastikler, ana iş kollarımızdan biridir. mühendislik plastiği bileşenleri genellikle tek alternatiftir - bu durum mühendislik plastiklerini endüstrinin tüm kilit alanlarında gerçek bir yenilik öncüsü haline getirir.Malzeme karışımları ve modifikasyonları, ürün özelliklerinin farklı uygulamalara uyacak şekilde geniş bir yelpazede optimize edilmesine imkan verir. Dolayısıyla mühendislik plastikleri, çok çeşitli farklı özellikleri kapsar. Mühendislik plastikleri, genellikle ısı direnci, kimyasal direnç, darbe, alev geciktirme veya mekanik dayanım gibi alanlarda yüksek performans gerektiren uygulamalarda kullanılan malzemelerdir. Mühendislik plastikleri, ticari malzemelere kıyasla daha yüksek performans gösteren bir veya daha fazla alanda sahip olduğu özellikler ile amacına uygun kullanılan parçaların tasarlanmasına yönelik mühendislik gerektiren uygulamalara olan uygunluğu sebebiyle bu isimle anılır.

STOK

1500 Ton stok kapasitemiz ile sipariş ettiğiniz ürünleri zamanında teslimatını yaparak öne çıkmaktayız. Tüm çalışmalarımızda, kar etmenin yanında müşteri memnuniyeti yaşamayı hedef olarak görüyoruz.

ARGE

Tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun biçimde gerçekleştirir. Faaliyetlerini yürütürken; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi de hedeflemektedir.ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmiştir. Burç Metal temel politikası her zaman; yasal şartlar doğrultusunda müşterilerinin ve çalışanlarının beklentileriyle ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

MÜHENDİSLİK PLASTİKLERİ

ÜRÜNLER

MÜHENDİSLİK PLASTİKLERİ İTHALAT

ÜRÜNLER
Metal Plastik Sektöründe Bilgi Birimi ve Tecrübe

Burç MPC, sektörün içinden gelen ve bu sektörde uzun yıllar satıcı yada imalatçı olarak yer almış 2. ve 3. kuşak firmalar tarafından kurulmuştur.

2011 yılında her biri sektörde var olan bilgi ve birikimini aynı çatı altında bir araya getirerek Burçmetal’i, metal market yapısı ile hizmet vermek amacıyla oluşturdular. Sektöre zaten aileden aşina olan firmalar, Burçmetal metal marketi ile gereksinimlere çok daha hızlı cevap verme olanağı yakaladı.

Katalog İndir
4000
M² KAPALI ALAN
1500
TON STOK KAPASİTESİ
55
ÇALISAN
25
FARKLI ÜRÜN GAMI

Bizi Biz Yapan İlkelerimiz

Zamanında Teslimat

Özel Üretim

Yüksek Stok Kapasitesi

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Adres

İnönü Mh. Gebze Plastikçiler OSB Cumhuriyet Cd. No:35 Gebze/Kocaeli

Telefon

+90 850 420 28 72
+90 216 540 28 72

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 08:00-17:00