BURÇMPC – METAL
ÜRETİMİN OLDUĞU HERYERDE VARIZ

Metal, Çelik ve Mühendislik Plastikleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, elde ettiği deneyimle, kaliteli ürünleriyle ve profesyonel personeliyle sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. BURÇ MPC olarak müşterilerimize kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamak için hiçbir yatırımdan kaçınmıyoruz. Laboratuvarımızda aynı zamanda ithal ettiğimiz ürünlerin kalite kontrollerini de yapıyoruz ve daha sonra satışını yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz kalite belgeli ve sertifikalıdır. Kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmayı hedef edinen firmamız zamanında teslimat konusunda da müşteri memnuniyeti sağlamış bulunmaktadır. Sektörde sürekli ilerlemeyi ve daha iyi olmak hedeflerimiz arasındadır.

STOK

1500 Ton stok kapasitemiz ile sipariş ettiğiniz ürünleri zamanında teslimatını yaparak öne çıkmaktayız. Tüm çalışmalarımızda, kar etmenin yanında müşteri memnuniyeti yaşamayı hedef olarak görüyoruz.

ARGE

Tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun biçimde gerçekleştirir. Faaliyetlerini yürütürken; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi de hedeflemektedir.ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmiştir. Burç Metal temel politikası her zaman; yasal şartlar doğrultusunda müşterilerinin ve çalışanlarının beklentileriyle ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

METAL GRUBU

ÜRÜNLER
Metal Plastik Sektöründe Bilgi Birimi ve Tecrübe

Burç MPC, sektörün içinden gelen ve bu sektörde uzun yıllar satıcı yada imalatçı olarak yer almış 2. ve 3. kuşak firmalar tarafından kurulmuştur.

2011 yılında her biri sektörde var olan bilgi ve birikimini aynı çatı altında bir araya getirerek Burçmetal’i, metal market yapısı ile hizmet vermek amacıyla oluşturdular. Sektöre zaten aileden aşina olan firmalar, Burçmetal metal marketi ile gereksinimlere çok daha hızlı cevap verme olanağı yakaladı.

Katalog İndir
4000
M² KAPALI ALAN
1500
TON STOK KAPASİTESİ
55
ÇALISAN
25
FARKLI ÜRÜN GAMI

Bizi Biz Yapan İlkelerimiz

Zamanında Teslimat

Özel Üretim

Yüksek Stok Kapasitesi

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Adres

İnönü Mh. Gebze Plastikçiler OSB Cumhuriyet Cd. No:35 Gebze/Kocaeli

Telefon

+90 850 420 28 72
+90 216 540 28 72

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 08:00-17:00