BURÇMPC – KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Burçmetal, sektörün içinden gelen ve bu sektörde uzun yıllar satıcı yada imalatçı olarak yer almış 2. ve 3. kuşak firmalar tarafından kurulmuştur.

2011 yılında her biri sektörde var olan bilgi ve birikimini aynı çatı altında bir araya getirerek Burçmetal’i, Metal Plastik market yapısı ile hizmet vermek amacıyla oluşturdular. Sektöre zaten aileden aşina olan firmalar, Burçmetal metal plastik marketi ile gereksinimlere çok daha hızlı cevap verme olanağı yakaladı. Genç ve dinamik yaş ortalaması 35 olan kadro, sektörün ihtiyacı olan her üründe stok ve uygun fiyat politikası ile kısa zamanda tercih edilen firma olmayı başarmıştır. Günümüzde birçok tedarikçi Burçmetal tarafından sağlanan alüminyum, pirinç, bakır, bronz, demir, çelik ve endüstriyel plastik ürünleri ile işlerini yürüterek bu tecrübe ve uygun fiyat avantajını yakalıyor. Burçmetal bu ürünlere ihtiyacı olan firmaların en iyi partneri olmayı başarıyor. Metal plastik market olarak Burçmetal, oldukça fazla çeşit üründe en ucuz olma garantisini verirken, bu garantiyi alamadığınız ürünlerde de toplam maliyetinizi en düşükte tutmayı garanti edebiliyor. Çözüm odaklı bir çalışma ile tüm partner müşterilerimize bu imkan veriliyor. Yüksek stok kapasitemiz ile sipariş ettiğiniz ürünleri zamanında teslimatını yaparak öne çıkmaktayız. Tüm çalışmalarımızda, kar etmenin yanında müşteri memnuniyeti yaşamayı hedef olarak görüyoruz. Demir dışı metal ve mühendislik plastikleri konusunda hızlı tedarik ve uygun fiyat için Burçmetal, metal plastik market yapısı ile yeni müşterilerini tecrübesiyle ağırlıyor. Tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun biçimde gerçekleştirir. Faaliyetlerini yürütürken; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi de hedeflemektedir. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmiştir. Burçmetal’in temel politikası her zaman; yasal şartlar doğrultusunda müşterilerinin ve çalışanlarının beklentileriyle ihtiyaçlarını karşılamaktır.

KALİTE VE GGYS POLİTİKASI
Kaliteli Ürün ve Hizmet

Tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun biçimde gerçekleştirir. Faaliyetlerini yürütürken; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi de hedeflemektedir.

Müşteri Memnuniyeti

Her an müşterilerinin ulaşabileceği biçimde çalışmalarını yürütür. Müşteri memnuniyetini amaçlarken, onların istek ve beklentilerine yönelik iletişim kanallarını sürekli açık tutar.

Uygun Fiyat Garantisi

Ürün kalitesinden ve hizmetlerinden ödün vermeden çalışmalarını yürütürken, rekabet edilebilir fiyat ile üretimi gerçekleştirip zamanında sevk yapmaya son derece önem verir. Bu başarılı çalışmanın gerçekleşmesi için; en üst seviyedeki yöneticisinden en alt seviyedeki çalışanına kadar tüm personeliyle beraber ortak çaba ve gayret gösterir.

TEMEL HEDEF ÜRÜN KALITESI

Temel hedefleri arasında en başta, ürünlerini belirlenen kaliteye sahip biçimde ve tek seferde doğru olarak üretmek gelir. Çalışanların tamamı bu hedef doğrultusunda çalışma yürütür.

Eğitime Önem Veriyoruz

Tüm kademe çalışanları için kaliteye, sürekli eğitim ve motivasyon konusunda çalışmalar yürüterek önem verir.

Calışma Haklarına Saygı

İlişki kurduğu tüm şahıs ve personelin bütün haklarına son derece saygılı biçimde çalışmalar yürütmektedir.

KALITELI, VERIMLI VE EKONOMIK

Standart çalışmalarını sürdürürken kaliteli, verimli ve ekonomik teknolojiye sahip sistemleri sürekli olarak takip ederek güncelleştirmeler yapar. Henüz ham madde temini aşamasından başlayan kaliteyi çalışmayı, proses aşamalarında, nihai üründe sağlık kuralları ile ilgili yasa ve tüzüklere uyma noktasında,değerlendirme kontrol aşamalarında görebiliyorsunuz.

Deneyimli İş Gücü

Sektörün önde gelen firmalarından biri olmak amacıyla; hızlı ve güvenilir hizmetimizle ürünler sunma, çevreyi koruma, deneyimli iş gücü yanı sıra teknolojik alt yapısı ve ham madde gibi kaynaklarını verimli ve etkin bir şekilde kullanarak sistemimizi sürekli iyileştirme amacıyla özverili biçimde çalışmalarını sürdürür.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri

Belirtilen tüm amaçları gerçekleştirmek için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmiştir. Burç Metal temel politikası her zaman; yasal şartlar doğrultusunda müşterilerinin ve çalışanlarının beklentileriyle ihtiyaçlarını karşılamak olmaktadır