BURÇMPC – ÇELİK
ÜRETİMİN OLDUĞU HERYERDE VARIZ

Burcmpc olarak, endüstri plastikleri ve demir dışı metal dışında Genel çelikler, takım çelikleri ve paslanmaz celik grubunda uygun fiyatı kalite ile buluşturarak müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Yüklü stok hacmiyle çalışan firmamız stoklarında yer alan seri çap, standart lama ve büyük ölçülerdeki kütük malzemeleri ile öncü tedarikçi firmalardan olma başarısı sağlamıştır. Bünyemizde yer alan her ebattaki şerit testere ile müşterilerimize kaliteyi en kısa zamanda sunabilmek, mevcut müşteri memnuniyetini muhafaza edip ve her geçen gün daha da yukarılara çıkarabilmek için tüm çalışanlarımızla özverili hizmet vermekteyiz. Malzeme kesimlerinde göstermiş olduğumuz önem ile her kesilen parça yetkili operatör tarafından hem ağırlık hem de ölçü bakımından kontrol edilerek sevk için hazırlanmaktadır.

STOK

1500 Ton stok kapasitemiz ile sipariş ettiğiniz ürünleri zamanında teslimatını yaparak öne çıkmaktayız. Tüm çalışmalarımızda, kar etmenin yanında müşteri memnuniyeti yaşamayı hedef olarak görüyoruz.

ARGE

Tüm faaliyetlerini mevzuat ve yasal şartlara uygun biçimde gerçekleştirir. Faaliyetlerini yürütürken; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi de hedeflemektedir.ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirmiştir. Burç Metal temel politikası her zaman; yasal şartlar doğrultusunda müşterilerinin ve çalışanlarının beklentileriyle ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

ÇELİK GRUBU

ÜRÜNLER
Metal Plastik Sektöründe Bilgi Birimi ve Tecrübe

Burç MPC, sektörün içinden gelen ve bu sektörde uzun yıllar satıcı yada imalatçı olarak yer almış 2. ve 3. kuşak firmalar tarafından kurulmuştur.

2011 yılında her biri sektörde var olan bilgi ve birikimini aynı çatı altında bir araya getirerek Burçmetal’i, metal market yapısı ile hizmet vermek amacıyla oluşturdular. Sektöre zaten aileden aşina olan firmalar, Burçmetal metal marketi ile gereksinimlere çok daha hızlı cevap verme olanağı yakaladı.

Katalog İndir
4000
M² KAPALI ALAN
1500
TON STOK KAPASİTESİ
55
ÇALISAN
25
FARKLI ÜRÜN GAMI

Bizi Biz Yapan İlkelerimiz

Zamanında Teslimat

Özel Üretim

Yüksek Stok Kapasitesi

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Adres

İnönü Mh. Gebze Plastikçiler OSB Cumhuriyet Cd. No:35 Gebze/Kocaeli

Telefon

+90 850 420 28 72
+90 216 540 28 72

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 08:00-17:00